07 juli 2010 Categorie: HR Events
Congres Langer Doorwerken

Congres Langer Doorwerken

Het verhaal is bekend. Meer ouderen, minder jongeren. De gemiddelde leeftijd in bedrijven die snel toe neemt. Een hogere levensverwachting. Steeds minder werkenden die voor de basis oudedagsvoorziening moeten zorgen. Pensioenpremies die gaan stijgen.

Langer doorwerken wordt normaal.Om te beginnen tot 65 jaar, maar de kans is groot dat het 67 wordt. We zullen hoe dan ook moeten werken aan HR beleid dat inspeelt op het duurzaam inzetbaar houden van oudere werknemers.

RPMS organiseert het congres Langer doorwerken en zet de belangrijkste ontwikkelingen en aandachtspunten voor u op een rij:

  • Wat is effectief ouderenbeleid en duurzame inzetbaarheid?
  • Wat betekent langer doorwerken voor uw arbeidsvoorwaardenpakket?
  • En voor uw arbeidscontracten?
  • Hoe gaat u om met de zware beroepen?
  • Premiekorting, bonussen en subsidies 50+ werknemers
  • Hogere pensioenkosten: aanpassing van uw pensioenregeling?

Topsprekers als o.a. Prof. dr. Rob Vinke, dr. Rob Gründemann (TNO) en arbeidsrechtadvocaat Mr. Peter Vas Nunes maken u in één dag up-to-date op dinsdag 14 september 2010 in het Carlton Hotel te Utrecht.

Klik hier om u aan te melden.